Recenze Peruzzo

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Lukáš

Přidáno: 5. února 2016

(naposledy upraveno 24. března 2016)

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Dobré zboží za dobrou cenu.
  • Nevím zatím o ničem.

Myslím, že tento výrobek je dobrý poměrem cena/kvalita.
Hned po doručení jsem sestavil a trvalo mi to tak cca 2 hod.(zárověn jsem hlídal ještě děti :-) :-) ) , ale nic složitého.
Jedinou úpravu, kterou jsem na nosiči udělal je, že jsem odtama vyhodil tu oranžovou tabulku na SPZ (nechápu, jak by tam měla držet standardní plechová SPZ o jejíž vydání mám požádáno na dopravce - od 1.1.2016 vyrobí třetí SPZ i k již vydané značce právě na nosiče kol na kouli) a dal jsem tam klasickou podložku pod SPZ co jsou na autě.
Vyzkoušeno prozatím jen na jednom kole, když jsme jeli manželce kupovat kolo nové. Uchycení bez problémů, cesta po okresce, semtam zatáčka, nosič držel bez problémů.

Ověřený zákazník Bayo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2016

Zakoupeno v Bayo.cz

• cena dobrá výrobek odpovídá ceně

dobrá cena,zatím čekám na vhodné počasí,pak budu moci zhodnotit v provozu

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Jednoduchý skladný nosič. Ve složeném stavu se mi bez problémů vejde do kufru auta.
  • Poměrně rychle se opotřebovaly šrouby - jak hlavní, kterým se nosič přidělává k tažnému zařízení, tak menší šrouby, ke sklápění vrchní části. Na všech těchto šroubech se strhaly závity. Zřejmě je nutné šrouby častěji promazávat.

V poměru cena a kvalita mohu doporučit

Přidáno: 22. ledna 2016

• dobra cena

cena,mám ho krátce nemůžu hodnotit

Přidáno: 18. prosince 2015

• manipulace
  • pevnost
  • váha

jednoduchá a snadná montáž i bez návodu,
jednoduchá montáž na auto pouze pomocí páky, ze začátku jsem měl menší problém s usazením kol na nosič, ale je to jen o nácviku. Hlavní výhodou tohoto nosiče je že je sklopný a tím nebrání v přístupu do kufru auta a jeho snadná montáž a poměr cena kvalita. Jedinou nevýhodu které jsem si všiml je ze se nosič při sklopení opírá o ovládací táhlo sklápění, ale vyřešil to starý nepoužívaný stojánek na kolo, který jsem zkrátil a přišrouboval na nosič.

Přidáno: 26. listopadu 2015

Zakoupeno v nosice-autoboxy.cz

• Snadná montaz, kvalitní materiál.

Kvalitní produkt za odpovídající cenu.

Ověřený zákazník Sport365.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2015

Zakoupeno v Sport365.cz

• pobere 3 kola
  • možnost sklápění
  • moderní 13 pin zásuvka, nepotřebuji tedy redukci
  • jde o nejlevnější sklápěcí produkt pro 3 kola na trhu, proto jisté nepřesnosti a nedodělky ignoruji
  • chyběly podložky případně byly silně průměrem a tloušťkou poddimenzované - dokoupil jsem je

Na výrobku je řada inovací, proto se rozchází návod a vyobrazení s realitou. Tvar nosníků, šroubů atp. To jsou ale prkotiny a každý chlap se v tom zorientuje. Výrobek je dodán rozebraný do šroubku.

Přidáno: 13. října 2015

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• splnilo to moji představu (vybavení a cena) , částečně jsem si z foto udělal představu
  • nelze posoudit snad později, technicky bych detaily řešil odlišně ale otázka ovlivnění ceny

Ověřený zákazník SPORT-VYSOCINA.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2015

Zakoupeno v SPORT-VYSOCINA.CZ

• s ohledem na cenu velmi dobrá kvalita zpracování
  • drží pevně na tažném zařízení
  • pohodlná montáž kol na nosič
  • první poskládání zabere cca 2 hodiny
  • jinak zatím nic

Produkt vybrán s ohledem na dobrou cenu a na základě dobré konzultace internetového obchodu.

Přidáno: 1. října 2015

• Zatím perfektní

Velmi se mi tento nosič líbí

Přidáno: 6. září 2015

(naposledy upraveno 11. září 2015)

• pevná ocelová konstrukce
  • bezproblémové připevnění kol ( zvláště s dokoupeným držákem 1. kola)
  • skvělé držáky 3D
  • 13 ti pólová zásuvka je v pohodě mám ji na autě a pracuje jak má včetně odpojování světel na autě atd.
  • snadná montáž na auto s gala klíčem
  • za tuto cenu skvělý výrobek
  • sklápění s koly je trochu vzpírání sklápí se u závěsu ne v polovině

Složení je v pohodě pro průměrného kutila, doporučuji otočit držáky dozadu z důvodu sklápění, zamykací matku doporučuji namontovat i na hlavní sklápěcí rám - z důvodu zamezení krádeže kol i s rámem ( spíš znesnadnění ni není 100% ). Montáž nejlepší přímo na autě. Před zakrytím závěsného zařízení doporučuji namazat sklápěcí mechanismus vhodným mazivem odolným vodě - lépe se vrací zpět po sklopení - oceníte s naloženými koly. Na držáky kol je dobré navléci gumovou hadici nebo mirelon - zamezí odření kol. měl jsem před pořízením nosiče zapůjčeny dva nosiče jiné výroby zvučných značek a při jízdě žádný rozdíl. Podle mého mínění zbytečně vyhozené peníze za značku. Tento nosič je zcela postačující pro běžné použití za výbornou cenu.

Přidáno: 5. září 2015

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• kvalita za velmi přijatelnou cenu
  • montáž doporučuji ve dvou, špatně se chytá rovina při montáži

100% spokojenost

Wachter Wachter

Přidáno: 5. září 2015

(naposledy upraveno 6. listopadu 2016)

• montuje se to na tažné zařízení(na páté dveře se mi to vůbec nelíbí)
  • Dobrá cena
  • Dá se sklopit(když se chcete dostat do kufru)
  • Přišlo do rozdělané do šroubku
  • chybí držák prvního kola(ale dá se do koupit)
  • kola nejsou moc stabilní, takže je lepší to více přikurtovat, než je popisováno v návodu

Přišlo to opravdu rozdělané do šroubku, tak montáž zabere nějaký ten čas, ale je to jen jednou a montáž nebyla nijak složitá
Kola je lepší přikurtovat více, než je popisováno v návodu, určitě by nespadla, ale nebudí to dobrý dojem, když je kymácí.

Peruzzo Trail Angel

Peruzzo Trail Angel

Ověřený zákazník okolokola.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. srpna 2015

Zakoupeno v okolokola.cz

• stabilní
  • pevná
  • nastavitelná výška zvednutí předního kola taženého jízdního kola
  • docela těžká

Montáž sice chvíli trvala, ale nebyla nikterak obtížná. Tažené kolo je velice stabilní nijak se nenaklání a dítěti se jelo dobře.

Přidáno: 30. srpna 2015

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Funguje spolehlivě. Zatím bez připomínek.
  • Trochu problémů s nepřesnostmi při montáži.

Vzhledem k ceně, výborný výkon.

Ověřený zákazník Alza Hračky Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2015

Zakoupeno v Alza Hračky

• Pro dvě kola perfektní, dostupná cena, lehký
  • Je potřeba hned dokoupit úchyt pro 1. kolo, přivazování páskem je po všech stránkách nepříjemné, nemá zámek /také se dá dokoupit/

Škoda, že není vybavení úchytem již při koupi. Jinak spokojenost

Přidáno: 26. srpna 2015

• jednoduché nasazení, stabilní
  • trošku jiný rozměr "žluté" podložky pod spz.

Složení mi zabralo asi 1,5 hodiny a bylo bez problémů. První nasazení kol trvalo asi 15 minut, další už je otázka chvilky. Po dálnici 130 km/h a drží dobře.

Peruzzo HI-BIKE 3 Fe

Peruzzo HI-BIKE 3 Fe

Anonym Anonym

Přidáno: 24. srpna 2015

• Nižší cena proti podobným produktům.
  • Relativně rychlá montáž (jen s tou první se budete trochu prát).
  • Usnadní přepravu kol když nemáte tažné ani střešní nosič.
  • Na většině aut asi pobere max. 2 kola, neumím si představit jak naložit na SEAT Ibiza r.v. 09 ještě třetí. Leda na autech s kolmými zadními dveřmi (Roomster atp.)
  • Kurtu k uchycení kol na nosiči si výrobce asi zapoměl změřit, nemá šanci obejmout 1 kolo a rám nosiče, natož 2-3 kola (možná jen vada v mém balení?).
  • Nelze nijak zabezpečit proti krádeži.

Zatím po první jízdě (jeto max 110km/h) spokojenost. Uvidíme co udělá na dálnici.
Za danou cenu určitě doporučuji jako řešení pro přepravu kol. Po doladění drobných nedostatků jsem spokojen.
Je nutné stojan opravdu pečlivě na vůz pomocí kurt uchytit a po naložení kol ještě jednou zkontrolovat a dotáhnout kurty, aby nedošlo k jejich uvolnění a poškození laku auta.
Kola rozhodně nestačí uchytit pomocí dodaných dílů, doporučuji ještě použít alespoň 2-3 gumycuky, jinak kola nedrží pevně. Při jejich nízké ceně žádný problém, jen pozor při upevňování na lak rámů kol (někomu mohou oděrky, které by stejně časem přišly pokud trochu jezdíte, na jeho nové chloubě vadit :-) ).
Výrazným nedostatkem na české půdě (hlavně ve větších městech) může být nemožnost zabezpečení nosiče proti krádeži. Kurty lze uvolnit a odháknout nebo odřezat. Pokud tedy necháte stát delší dobu někde na volném prostranství, tak doporučuji konstrukci z auta sundat.

Peruzzo Pure Instinct 4

Peruzzo Pure Instinct 4

Přidáno: 22. srpna 2015

Zakoupeno v nosice-autoboxy.cz

• Velmi dobrý nosič. Mám absolvovanou cestu do Chorvatska a zpět. Kola se ani nehla. Nosič jde po zklopení krásně dát do kufru.

Jen dávat pozor na světla. Radím při sundávání vždy nejdřív zavřít a až pak manipulovat s nosičem.

Přidáno: 17. srpna 2015

• Snadná montáž na vozidlo
  • 3D držáky na upevnění kol
  • 2 horská kola 27,5 a 29 už je celkem laborace na upevnění
  • Příjde mi že se za autem dost kroutí, měl sem strach že kola ztratím, ale zatím drží

Za ty peníze asi dobrý, mám zkušenosti ještě s nějákým polským nosičem a přijde mi lepší - snaze se upevňují kola a příjde mi pevnější - kola se autem tak nehoupou

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25