Recenze Peruzzo

Přidáno: 31. července 2016

Zakoupeno v kupkolo.cz

• devíti polová zásuvka museli jsme vyměnit za sedmipolovou
  • schází pojišťovací popruh je vyobrazen a v dodávce schází

zatím žádné

Přidáno: 12. července 2016

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• levný, funkční, montáž rychlá, zámek na tažný

Spokojenost

Přidáno: 11. července 2016

• Píšu po důkladném ozkoušení, 2100km - Kladno - Svinoústí - podél celého pobřeží Polska po silnicích i 3.tříd až na Hel a zpět. Funguje, nic se neuvolnilo, nevyklepalo. Kola držela perfektně.

Viz předchozí recenze.

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Dobrá cena,solidní zpracování,podle návodu složeno za dvě hodiny.

Nosič odzkoušen,vše funguje tak,jak má,ještě dokoupím zamykací matice na držáky kol,přeci jen nechci čekat,až si je někdo na parkovišti sundá.

• Praktické

Peruzzo Trail Angel

Ověřený zákazník KOLO a SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 9. července 2016

Zakoupeno v KOLO a SPORT

• Robustnost stabilita. Nebojím se jet rychleji ani v obtížnějším terénu.
  • Složitější odendavání a skládání. Ale jde to. Nejde upevnit na každý tvar předních vidlic dětského kola. Je potřeba si to před koupí pořádně nastudovat. Já musel upravit dětské kolo. Koupil jsem delší osičku.

Ale každopádně to úspěšně používáme, ale věřím, že lez koupit lepší produkt, jen to nemám vyzkoušené.

Přidáno: 7. července 2016

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Masivní konstrukce. Uzamčení na tažné je výhodou.
  • Trochu větší hmotnost pro manipulaci. Nevhodné řešení při sklopení - chtělo by to nějaké nožky, aby nehrozilo poškození plastového čelo s osvětlením a SPZ.

Zatím použit 2 krát, ale dobrá zkušenost. Montáž bez problémů. Rozmístění kol také nebylo nijak složité.

Přidáno: 5. července 2016

dostupný nákup

Přidáno: 1. července 2016

• Rychlé namontování
  • Není vysoký,zvednu kolo bez potíží sama

Snadnější manipulace než u nosiče na střechu auta
Zvládnu to i bez pomoci muže

Přidáno: 28. června 2016

• výborná cena , přidělání na kouli i kol na nosič-mám přídavný držák prvního kola, stabilita i při vyšších rychlostech.
  • hrozná montáž nosiče z krabice , nutnost vlastních podložek tak aby byl celek perfektní.

hodně muziky za málo peněz až na to sestavení

Přidáno: 24. června 2016

Zakoupeno v Autonosice-Autoboxy.cz

• robusnost, jednoduchá montáž, dobrá manipulace, možnost sklopení jak držáku, tak dveří v autě
  • mohl by být trochu lépe chráněn proti oděru karoserie,
  • váha

za málo peněz hodně muziky, univerálnost

Přidáno: 24. června 2016

Zakoupeno v kupkolo.cz

• pouze relativně cena ve slevě cca. 3.500,- Kč oproti jiným tipům levné, ale vzhledem k použitým materiálům drahé
  • cena bez slevy cca. 5.000,- Kč
  • materiál = bláto, nutné kontramatky, aby se plechové profily nedeformovaly
  • připevňovací šroub na kouli zespodu, špatný přístup

možná zadarmo

Peruzzo SIENA 4

Ověřený zákazník nosice-autoboxy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2016

Zakoupeno v nosice-autoboxy.cz

• Nejnižší cena za daný typ nosiče kol a přesto maximálně funkční

Nosič mnohonásobně předčil má očekávání. Četl jsem všechny recenze a bál jsem se, že se bude nosič s kolama za autem při jízdě kývat do všech stran. Doslova jsem žasnul, protože nosič s kolama se při jízdě absolutně nehnul. Podle mne se kýve jen v případě, že není dobře připeněný nejen na kouli, ale i fixačními řemínky ke kufru auta a v neposlední řadě i pokud nejsou dobře připeněná samotná kola k nosiči.
Samotné složení po vybalení z krabice opravdu není na 10 minut, ale skládá se to jednou za život, takže to nevidím jako problém. Co bych snad uvítal nejvíce, tak dořešené přidělání plastového rámečku pod spz. Tady se musí improvizovat. "Nacvakávací" rámeček SPZky na plastový nosič světel dírkami nepasuje. Samotná SPZka (třetí) se dá objednat na dopravním úřadě za 650,-, což jsem včera udělal a slíbenou jí mám cca do týdne. Odpadne tak nepříjemné přendavání SPZky z auta na nosič a opačně. Jesti šlo bývalo něco na nosiči ještě vylepšit, tak to, aby při sklopení neseděl nosič na zemi plastovým držákem světel. To jak tu někteří píší, že otočením zahnutí trubek směrem dozadu problém vyřešili, tak nyní to již možné není, protože trubky již zahnuté vůbec nejsou (dopředu, či dozadu, ale jen dolů).
Celkově jsem však s nosičem nad míru spokojen a kdybych měl znovu vybírat, bez váhání bych koupil znovu ten samý.

Přidáno: 15. června 2016

• Ideální pomocník

Rozhodně doporučuji .
S tímto držákem je připevnění daleko jednoduší.
Kolo opravdu dobře drží, a hlavně neponičí barvu rámu.
Jeho polohovatelnost je skvělá, tak jde jen o to najít nejvhodnější místo kde rám uchytit.
Rozhodně bych doporučil každému.
Tento držák používám k nosiči Peruzzo PADOVA 2 ALU . V době zakoupení se tyto držáky v Alu verzi nedali zakoupit. To ovšem nemá vůbec žádný vliv na držák samotný.
Zakoupil jsem proto držák pro první a druhé kolo. Po odzkoušení jsem se rozhodl držák pro druhé kolo předělat--prodloužit. Protože kola se o sebe dotýkali v místech kde je to nejméně vhodné a hrozilo by poškození . Z praxe ale vím, že opravdu záleží na tvaru rámu, velikosti kola. Je tedy možné že někomu bude držák 1 a 2 vyhovovat bez problémů.

Přidáno: 15. června 2016

Zakoupeno v kupkolo.cz

• Perfektní doplněk k nosiči na kola.
  • nn

Rozhodně doporučuji .
S tímto držákem je připevnění daleko jednoduší.
Kolo opravdu dobře drží, a hlavně neponičí barvu rámu.
Rozhodně bych doporučil každému.
Stoprocentně ale platí, že uchycení je paráda. Uchycení jen propletenými páskami a stažení mě osobně nevyhovuje z důvodu poškození , odření rámu a komponentů.

Peruzzo Pure Instinct 4

Peruzzo Pure Instinct 4

Přidáno: 13. června 2016

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• cena, vcelku snadná manipulace a montáž
  • zatím nic

spokojenost. Vcelku snadná montáž. Kola dobře drží. Uvidíme, jak vydrží delší jízdu. Věřím tomu.

Peruzzo Pure Instinct 3

Peruzzo Pure Instinct 3

Přidáno: 12. června 2016

• Snadna obsluha.
  • Vyborne skladny.
  • Soucasti by mohli byt stahovaci pasky pro upevneni kabelaze k drzaku.

Zatim provereno na jednom cyklovylete. Nosic na kola prefektne drzi i pri jizde horsim terenem.

Přidáno: 11. června 2016

• Za cenu, za kterou jsem držák koupil (3950kč) jsem byl velmi příjemně překvapen provedením a dílenským zpracováním.
  • Na kouli drží perfektně. Snadná montáž na auto. Odklápěcí pro přístup do kufru.
  • Mizerný návod na sestavení, chybí seznam dílů v balení. Takže nevím, proč mi přebývají 2 plastová kolečka, pro která jsem opravdu nenašel místo, kam by měla pasovat.
  • Kam jde jaký šroub musíte zkusit/odhadnout. Ale po sestavení už jen chvála.

Za čtyři tisíce podle mého skvěle dílensky i designově udělaný držák. Oproti Thule za 8 i více tisíc nevidím mnoho rozdílů, které by ospravedlnili dvojnásobnou cenu.
Když se prokousáte složením asi "100" dílů, které na vás z krabice vypadnou, odměnou bude kvalitní bytelný držák.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25